монстротест
Щоб ви могли самостійно визначити, на який рівень вам потрібно записуватися, ми приготували чекліст. Прочитайте його, і за кожну відповідь "так, це про мене" поставте собі бал.

Але домовимося так: ви ставите собі бали ду-у-уже чесно, навіть якщо хочеться трошки завищити собі результат.


поїхали :)
1
Я знаю, як перекласти "запізнитися на 5 хвилин", і я знаю, що це не "to be late for 5 minutes".
2
Я знаю різницю між "don't have" i "haven't".
3
Я знаю, як перекласти "У мене є кілька порад для тебе", і знаю, в чому тут фішка.
4
Я знаю, як виправити помилку тут: "My mother told me don't draw on the floor".

5
Я знаю, чому грань між цими реченнями англійською дуже тонка: "вони, як свині" і "їм подобаються свині".
6
Я можу нарахувати і виправити 4 і більше помилок у перекладі цього речення: "Катя ще не звикла жити в новому місті, бо всі її в цьому місті називають Кейт". – "Katya haven't get used to live in new city yet because everybody in a city call her Kate."
7
Я розумію 80% інформації і більше, коли дивлюся фільми англійською без жодних субтитрів. Навіть рука не тягнеться увімкнути їх. Хіба що в акторів дуже незвичний акцент. Або ж я жую гучніше, ніж говорять актори.
8
Я легко згадую переклад цих трьох слів/фраз:
  • інтрижка
  • рідний брат або сестра
  • загладити провину
9
Я не панікую, коли бачу такі конструкції:
  • I was told
  • it is being looked for
  • it would have been far more interesting
10
Монстри сказали, що у мене рівень Intermediate i вище.
результати
Якщо ви набрали 1-4 бали
чекатимемо вас на домашці для крихіток.
Якщо ви набрали 5-6 балів
Якщо ваша англійська переживає бурхливий період підліткового віку (5-6 балів), радимо почати із домашки для крихіток. Якщо вас там нічого не здивує, то на наступний тиждень ви зможете підписатися на домашку для вищих рівнів. Або ж спробуйте дві домашки паралельно, а потім виберіть.
Якщо ви набрали 7-10 балів
ласкаво просимо до "старшеньких".
вагаєшся?
для тих, хто вагатиметься. "Тягнутися до сильніших" – не завжди корисна стратегія, коли йдеться про вивчення англійської. Можливо, у вас рівень, який ми називаємо Intermentary (Intermediate + Elementary). Наприклад, ви знаєте багато складних слів, але забуваєте вживати дієслово to be. Маленькі прогалини з рівня Elementary можуть довго за вами бігати, тож краще спершу заповнити їх, а потім докидати важчі теми.

Бачите в домашці для крихіток щось нове для себе, або старе, яке постійно забувається, – попрацюйте ще трохи на цьому рівні. Якщо не купуватимете іграшки вашій англійській у дитинстві, доведеться купувати їх вже дорослій англійській ;)