індивідуальні уроки з цвітою
...У паралельному всесвіті без карантину заходять до бару стартаперка, філантропка, тедтокерка і мама Монстрів. Бармен питає: "Столик на одного?"

Правильно, бо все це - Цвіта. А ще вона дуже не хотіла, аби її тут якось нахвалювали, тому одразу перейдемо до суті.
Пряма мова від Цвітанни

Кілька місяців тому я пішла у сабатікл, і зовсім про це не шкодую. Але тічерське ДНК не дає про себе забути, я дуже скучила за викладанням, тому хочу присвятити йому місяць або два, в які готова взяти на інтенсивні індивідуальні уроки трьох учнів. Після цього мене будуть чекати інші проекти в Монстрах, але я зроблю все можливе, щоб після цих занять мене вже і не було потрібно 😈
Я не цілителька в сьомому поколінні, але також знаю, що паралельно з вивченням англійської в мене добре виходить допомагати учням з такими проблемами:
навчитися, як керувати своєю увагою (бо для чого знати правило, якщо ви забудете його використати?)
розв'язати старий граматичний вузол чи інший блок у говорінні
подолати страх чи навіть
ненависть до англійської
навчитися правильно вчити англійську
встановити правильні і точні цілі для вашої англійської, побачити, куди рухатися далі
зрозуміти, як запам'ятовувати так, щоб забувалося менше
отже, якщо ви дуже міцний горішок або, навпаки, налисничок, який весь час рветься на пательні, я - шеф, який готовий за вас взятися.

Мені хочеться допомогти саме тим, хто найбільше цього потребує, тому мені цікаво розібратися саме з найбільш challenging кейсами.
Після "інтенсивної терапії" я передам вас до лапок інших Монстрів (якщо у вас буде потреба і бажання) або допоможу скласти детальний план того, що робити далі.
Вартість уроку: 2000 грн/60 хв
формат: онлайн/офлайн у нас в офісі
ОСКІЛЬКИ Я МОЖУ ВЗЯТИ ЛИШЕ ОБМЕЖЕНУ КІЛЬКІСТЬ УЧНІВ, ДУЖЕ ХОЧУ ВИБРАТИ ТИХ, ДЛЯ КОГО Я БУДУ НАЙБІЛЬШ ЕФЕКТИВНА, ТОМУ ПРОШУ ВАС ВІДПОВІСТИ НА КІЛЬКА ЗАПИТАНЬ ПРО ВАШУ АНГЛІЙСЬКУ В КОРОТКІЙ АНКЕТІ
Контакти
hello@engmonsters.in.ua
Хрещатик, 21, 3-й поверх
ми вчимо навіть у мережах: